To już było

Niezależnie od tego czym się będziesz kierował/-a przy wyborze (lokalizacją lub terminem), za cały tydzień (7 dni na miejscu, 6 noclegów), 14 posiłków (dwa dziennie: śniadanie oraz obiadokolacja), bilety do Tatrzańskiego Parku Narodowego (lub Skalnego Miasta w Czechach), warsztaty kulinarne lub muzyczne, przewodnik górski oraz instruktorka Jogi, ubezpieczenie NW – za wszystko to zapłacisz tylko 1495 zł/osoba.

TERMINY
TATRY 06.05.2018 – 12.05.2018
noclegi w Willa Parzenica w Bukowinie Tatrzańskiej

TATRY 17.06.2018 – 23.06.2018
noclegi w Willa Zbójnicówka w Bukowinie Tatrzańskiej

SUDETY 09.09.2018 – 15.09.2018
noclegi w ośrodku Radosno w Sokołowsku

!!! UWAGA !!!
Ilość miejsc ograniczona
(każda grupa jest max. 15-osobowa)
Decyduje kolejność opłaconych zgłoszeń.

PROGRAM OGÓLNY
7:00 Pobudka
7:30-8:00 Surya namaskar
8:00-8:30/9:00 Śniadanie
9:00-16:00 Górskie wędrowanie
16:00-16:20 Rozciąganie
16:20-18:30 Obiadokolacja, czas wolny
18:30-20:00 Praktyka asan
20:00-20:30 Candra namaskar lub „Z Muzyką w tle”
21:00-21:30 Medytacja prowadzona lub „Z Muzyką w tle”
21:30-22:00 Sesja relaksacji

TATRY W cenie noclegi (bardzo dobre warunki) w jednej z naszych partnerskich Willi z niesamowitym widokiem na góry; wyżywienie (dwa posiłki dziennie: śniadanie, obiadokolacja, prowiant na drogę); codzienna dawka aktywności na szlaku z przewodnikiem górskim i instruktorką Jogi; usługa przewozu na szlak; bilety do Tatrzańskiego Parku Narodowego; warsztaty kulinarne; ubezpieczenie NW.

Informacja dotycząca wyżywienia w Tatrach
Udało nam się namówić do współpracy kolejną niesamowitą dziewczynę – Agnieszkę Węgrzynowską – stylistkę jedzenia! Jej potrawy to istne arcydzieła sztuki kulinarnej, ale da się nimi także nasycić i uzupełnić spalone podczas wędrówek kalorie. Od wielu lat zajmuje się zdrowym, dobrze zbilansowanym gotowaniem. Aktualnie zajmuje się gotowaniem i stylizacją potraw. Współpracuje z wydawnictwem Pascal. Ugotowała i przygotowała stylizację do kilku książek tematycznie związanych ze zdrowym odżywianiem. Inicjatorka Qurnika Kulinarno-Kulturalnego, którego zamysłem są wspólne spotkania przy stole, wspólne przygotowywanie potraw oraz rozmowy… tylko kulturalne:) Na co dzień Agnieszka to mama trzech umuzykalnionych córek, a przez ostatnie 7 lat prowadziła księgarnię dla dzieci Elf w Bielsku-Białej.

SUDETY W cenie noclegi (bardzo dobre warunki) w malowniczo położonym Ośrodku Radosno (http://radosno.pl/); wyżywienie (dwa posiłki dziennie: śniadanie, obiadokolacja, prowiant na drogę); codzienna dawka aktywności na szlaku z przewodnikiem górskim i instruktorką Jogi; usługa przewozu do Adrszpachu (Czechy); bilety do Skalnego Miasta w Czechach; program „Z Muzyką w tle”; ubezpieczenie NW.

Co do szlaków górskich, którymi będziemy się poruszać, to na każdy dzień przygotowaliśmy dla Was te atrakcyjne, pełne nieprzeciętnych widoków, ale i mniej uczęszczane niż galeria handlowa przed świętami. Każdego dnia będziemy wybierać konkretną marszrutę z przygotowanych kilkunastu propozycji, bacząc na Wasze możliwości i bezpieczeństwo (np. warunki pogodowe).

Program „Z Muzyką w tle” realizowany będzie w Sudetach. Obejmował będzie m.in. kąpiel w dźwiękach gongów oraz warsztaty gry na bębnach afrykańskich.

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

 

Zapisy na Jogę Na Szlaku:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Do pobrania:

program Joga Na Szlaku na 2018 rok

Umowa udziału Joga Na Szlaku 2018

There has been an error.

We apologize for any inconvenience, please return to the home page or use the search form below.