7.07 – 13.07.2019 – Joga Na Szlaku w Pieninach

Joga Na Szlaku wodnym, czyli chodzimy po Pieninach

PIENINY- POLSKA I SŁOWACJA
07.07- 13.07.2019
(16 miejsc)

OPIS

Wędrowanie po Pieninach – pierwszym parku narodowym w Polsce połączone z praktyką jogi łagodnej i rehabilitacyjnej. Tak oto szlaki zaprowadzą nas do Czerwonego Klasztoru na Słowacji i Dębna Podhalańskiego z drewnianym kościółkiem z listy UNESCO. W czasie spływu Dunajem poznamy także szlak wodny. Dodatkowo, praktyka jogi pomoże nam zadbać o przygotowanie się do wędrówki i regenerację po wysiłku. Do tego pyszne jedzenie wegetariańskie.

PLAN

Każdy dzień (oprócz pierwszego) zaczynamy od jogowej rozgrzewki lub rehabilitacji, a kończymy jogą dla kręgosłupa, ćwiczeniami rehabilitacyjnymi, asanami relaksacyjnymi oraz czasem wolnym (oprócz ostatniego dnia). Szczegółowy, godzinny plan wycieczki znajdziesz do pobrania w zakładce "informacje" w opisie wycieczki.

DZIEŃ 1

O 14:00 spotykamy się w miejscu noclegowym (informacje podamy wkrótce). Wyjście Na Szlak – trasa rozruchowa – krótki spacer po okolicy. Zajęcia wprowadzające do projektu Joga Na Szlaku, sesja medytacji ciała (body skan), sesja relaksacji. Seans filmowy dla spragnionych kultury 🙂

DZIEŃ 2

Wyjście Na Szlak – spacer po Wąwozie Homole z wejściem na Wysoką, przez Durbaszkę i Szafranówke do Szczawnicy. Zwiedzanie centrum Szczawnicy. Trasa około 13 – 15 km.

DZIEŃ 3

Wyjście na Szlak – przez Palenicę do Czerwonego Klasztoru. Trasa około 20 km (dużo po płaskim, zwłaszcza na powrocie).

DZIEŃ 4

Wyruszamy Na Szlak  - przez Sokolicę i Trzy Korony do szlaku wodnego, którym z flisakami spłyniemy Dunajcem (Sromowce Niżne). Szlak pieszy będzie miał około 13 km a wodny 17 km.

DZIEŃ 5

Wyjście Na Szlak – zejdziemy ze szlaku pienińskiego i przez Bereśnik wejdziemy na Wierch Przehyby w Beskidzie Sądeckim. Trasa będzie miała około 20 km.

DZIEŃ 6

Wyjście Na Szlak – wizyta w drewnianym kościele w Dębnie Podhalańskim (UNESCO) (UWAGA – jak będzie deszczowo, to nie wejdziemy do środka – względy konserwatorskie)) oraz spacer na Lubań, czyli witamy w Gorcach. Trasa około 15 km.

DZIEŃ 7

Pożegnalna sesja warsztatowa: wszystko płynie; medytacja góry.

Program ma charakter ramowy i może ulec zmianie z powodu warunków pogodowych lub innych niezależnych od nas. Dobór tras jest modyfikowany na bieżąco.

CENA

7 dni pobytu = 2290 zł.

W cenie:

  • 6 noclegów w hotelach klasy turystycznej ***
  • Wyżywienie, praktyka na macie, sesje medytacji i relaksacji – zgodnie z programem
  • Praktyka na macie – joga dla kręgosłupa, ćwiczenia rehabilitacyjne, asany relaksacyjne
  • Wędrówki górskie z licencjonowanym przewodnikiem (uwaga: realizacja programu górskiego jest zależna od sytuacji pogodowej)
  • Spływ Dunajcem
  • Koszty przejazdu transportem zbiorowym na miejscu
  • Ubezpieczenie NNW
INFORMACJE

Na macie zadba o Was wykwalifikowana instruktorka jogi.

Sprawę pilotuje Agnieszka Rewilak – doświadczona pilotka i organizatorka wycieczek, instruktorka pilatesu i masażystka.

Kto uraczy nas słowem przewodnickim? Po szlakach górskich i turystycznych poprowadzi nas  Joanna Opyrchał, Międzynarodowy Przewodnik Górski UIMLA oraz przewodnik beskidzki.

Organizator może odwołać imprezę turystyczną z powodu zgłoszenia się mniejszej liczby uczestników niż liczba minimalna.

Szczegółowe informacje oraz plan wycieczki dostępny jest tu: JNS_Pieniny_program.

Wzór umowy oraz ogólne warunki uczestnictwa można przeczytać tu: Szablon umowy JNS Pieniny i ogólne warunki uczestnictwa.

Zachęcamy także do zapoznania się z wpisem "3 kroki do wyjazdu", gdzie znajdziecie przydatne informacje na temat zapisów.

ZAPISY i szczegółowe informacje:

joga@joganaszlaku.pl/ spokoj@spokojnaszlaku.pl lub telefonicznie pod numerami:

- Aga: +48 533 347 766