16.06 – 22.06.2019 – Joga Na Szlaku w Tatrach Słowackich

Joga Na Szlaku w Tatrach

TATRY, SŁOWACJA

16.06-22.06.2019
(16 miejsc)

OPIS

Wędrowanie po Tatrach – najwyższym paśmie Karpat Zachodnich połączone z praktyką jogi łagodnej i rehabilitacyjnej. Powędrujemy w wyższe partie gór po stronie słowackiej – dotrzemy m. in. do Zielonego Stawu. Praktyka jogi pomoże nam zadbać o przygotowanie się do wędrówki i regenerację po wysiłku.. Do tego pyszne jedzenie wegetariańskie i wegańskie oraz nauka chodzenia z kijami trekingowymi.

PLAN

Każdy dzień (oprócz pierwszego) zaczynamy od jogowej rozgrzewki lub rehabilitacji, a kończymy jogą dla kręgosłupa, ćwiczeniami rehabilitacyjnymi, asanami relaksacyjnymi oraz czasem wolnym (oprócz ostatniego dnia). Szczegółowy, godzinny plan wycieczki znajdziesz do pobrania w zakładce "informacje" w opisie wycieczki.

DZIEŃ 1

O 9.00 spotkanie z uczestnikami - Dworzec PKP Zakopane przy ul. Chramcówki 35. Przejazd na Słowację.

Wyjście Na Szlak – trasa rozruchowa - przejście do Szczyrbskiego Jeziora, spacer wokół akwenu. Trasa będzie miała około 7 km z możliwością wydłużenia. Powrót pociągiem elektrycznym do Chaty.

Zajęcia wprowadzające do projektu Joga Na Szlaku, sesja medytacji ciała (body skan), sesja relaksacji (relaksacja progresywna mięśni wg. Jakobsona). Szalona tematyczna projekcja filmowa.

DZIEŃ 2

Wyjście Na Szlak – przejazd kolejką do Szczyrbskiego Jeziora (7:52 odjazd) i wyruszenie na na Dach Polski – Rysy. Długość trasy to około 21 km.

DZIEŃ 3

Wyjście na Szlak – przejazd pociągiem elektrycznym do Starego Smokowca i wyruszenie ku Łomnickiemu Stawu przez  Schronisko Zamkovskiego. Trasa ma około 16 km.

DZIEŃ 4

Wyruszamy Na Szlak - przejazd kolejką do Szczyrbskiego Jeziora. Zrobimy pętlę przez Skrajne Solisko, która będzie miała około 16 km długości.

DZIEŃ 5

Wyjście Na Szlak – przejazd kolejką do Szczyrbskiego Jeziora. Przejdziemy przez Jamski Staw ku Trzem Źródłom. Trasa około 20 km.

DZIEŃ 6

Kolejką elektryczną przejedziemy do Szczyrbskiego Jeziora i wyruszymy na szlak ku Wielkiemu Hińczowemu Stawowi. Trasa mieć będzie około 20 km.

DZIEŃ 7

Pożegnalna sesja warsztatowa: wszystko płynie; medytacja góry. O 10:00 wyjedziemy do Zakopanego i będziemy na miejscu około godziny 11:30- 12:00.

Program ma charakter ramowy i może ulec zmianie z powodu warunków pogodowych lub innych niezależnych od nas. Dobór tras jest modyfikowany na bieżąco.

CENA

7 dni pobytu = 2140 zł.
Jeśli potrzebujesz transportu z Zakopanego do miejsca noclegowego, daj nam znać. Będziemy organizować wspólny przejazd, który w dwie strony będzie kosztować 100 zł/ osoba przy zebraniu minimum 4 osób.

W cenie:

  • 6 noclegów: Chaty Tatra w osadzie Tatranská Štrba/ Tatrzańskia Szczyrba (www.chaty-tatra.com)
  • Wyżywienie, praktyka na macie, sesje medytacji i relaksacji – zgodnie z programem
  • Wędrówki górskie z licencjonowanym przewodnikiem – zgodnie z programem (uwaga: realizacja programu górskiego jest zależna od sytuacji pogodowej i kondycyjnej uczestników)
  • Koszty przejazdu transportem zbiorowym na miejscu
  • Lokalny przewodnik/ przewodnik górski
  • Ubezpieczenie NNW
INFORMACJE

Na macie zadba o Was wykwalifikowana instruktorka jogi.

Sprawę pilotuje Agnieszka Rewilak – doświadczona pilotka i organizatorka wycieczek, instruktorka pilatesu i masażystka.

Kto uraczy nas słowem przewodnickim? Po szlakach górskich i turystycznych poprowadzi nas licencjonowany przewodnik.

Organizator może odwołać imprezę turystyczną z powodu zgłoszenia się mniejszej liczby uczestników niż liczba minimalna.

Szczegółowe informacje oraz plan wycieczki dostępny jest do pobrania po kliknięciu: SNS_Tatry.

Wzór umowy uczestnictwa można podejrzeć lub pobrać tu: umowa szablon_Tatry SK

Zachęcamy także do zapoznania się z wpisem "3 kroki do wyjazdu", gdzie znajdziecie przydatne informacje na temat zapisów.

ZAPISY i szczegółowe informacje:

joga@joganaszlaku.pl/ spokoj@spokojnaszlaku.pl lub telefonicznie pod numerami:

- Aga: +48 533 347 766