8.09 – 14.09.2019 – Jesienne połoniny, czyli Joga Na Szlaku w Bieszczadach

Ogólny zarys pobytu i wędrówki:

Każdego dnia spotkamy się rano, jeszcze przed śniadaniem na macie, by rozgrzać rozespane ciała i zmysły przed wyruszeniem Na Szlak. Trasy średnio mają między 10 a 18 km. W ich trakcie robimy przerwy na herbatę i przekąskę oraz rozciąganie i fotografowanie :).
Po wycieczkach,  popołudniem/ wieczorem ponownie odwiedzimy salę z matami, by rozciągnąć i rozluźnić mięśnie po wysiłku w terenie. Praktykować będziemy jogę rehabilitacyjną, spokojną. Ze szczególną troską obejdziemy się z naszymi kręgosłupami. Oprócz jogi doświadczymy na macie relaksacji wg różnych technik.

Poniżej ramowy program wyjazdu.
DZIEŃ 1

Popołudniu spotykamy się w miejscu noclegowym. Po obiadokolacji zrobimy pierwszą sesję relaksacji.

DZIEŃ 2

Wędrowanie szlakami Bieszczad.  Medytacja skanowania ciała i praktyka na macie. Obiadokolacja.

DZIEŃ 3

Wędrowanie po bieszczadzkich lasach i szlakach. Rozciąganie i rozluźnianie na szlaku.

DZIEŃ 4

Wędrowanie szlakami Bieszczad-  w trakcie wędrówki ćwiczenia rozciągające.

DZIEŃ 5

Wędrowanie szlakami Bieszczad. Praktyka na macie.

DZIEŃ 6

Wędrowanie szlakami Bieszczad -  w trakcie wędrówki ćwiczenia rozciągające.

DZIEŃ 7 - pożegnanie

Pożegnalna sesja na macie – medytacja góry. Wykwaterowanie i wyjazd do domu.

Program ma charakter ramowy i może ulec zmianie ze względu na warunki atmosferyczne lub inne czynniki niezależne od organizatora.
Cena wyjazdu to 1990,00 zł

Kwota zawiera:

  • noclegi,
  • wyżywienie zgodnie z programem,
  • zajęcia na macie (medytacje, relaksacje i ćwiczenia rozciągające) według harmonogramu,
  • opłaty do Bieszczadzkiego Parku Narodowego
  • opiekę instruktorki jogi, przewodnictwo licencjonowanego przewodnika górskiego, opiekę pilota, ubezpieczenie NNW.

ZAPISY i szczegółowe informacje:

  • joga@joganaszlaku.pl/ spokoj@spokojnaszlaku.pl
  • telefonicznie pod numerem +48 533 347 766 - Agnieszka
  • lub przez formularz zapisów - formularz zgłoszeniowy

Kto jedzie z grupą?

Pani od Jogi

Alicja

Alicja Poloczek, czyli Pani od Jogi to pełna energii i uważności istota. Praktykę jogi rozpoczęła w 2010 roku w nurcie Ashtanga Vinyasa Yoga. Praktykuje hatha jogę i vinyasę, czyli jogę dynamiczną. Certyfikat nauczycielski 200 RYS otrzymała w kolebce jogi – Rishikeshu w Indiach. Od 2016 roku jest członkinią Yoga Alliance International. Swoją wiedzę jogiczną pogłębia uczestnicząc w warsztatach prowadzonych przez polskich i zagranicznych nauczycieli m.in. w Mołdawii, Niemczech oraz Indiach i praktykując na szlakach Hiszpanii czy Maroka 🌍 Jesteście w dobrych rękach!

Aga

Agnieszka

Agnieszka Rewilak, organizatorka wyjazdu i opiekunka grupy. Ukończyła kurs pilotażu i na wychowawcę kolonijnego (Gaudeamus w Krakowie). Jogę praktykuje sama nie pamięta od kiedy. Najczęściej wg metody Iyengara.  Jest instruktorką pilatesu (MAT I) i masażystką. Dla własnego rozwoju i z ciekawości bierze udział w warsztatach pracy z ciałem, jogicznych i pilatesowych. Od 2009 r. regularnie pakuje plecak i sama rusza na szlaki Świata. Z natury spokojna i uśmiechnięta. Jesteście zaopiekowani na 102!

Asia

Asia

Asia Opyrchał, międzynarodowy przewodnik górski, licencjonowany przewodnik po Pieninach, Tatrach (Polska i Słowacja) i Beskidach (Polska i Czechy). Pasjonatka przyrody, wielbicielka psów i innych zwierzaków. Mieszka nad Dunajcem, pośród gór i łąk. Jesteście dobrze prowadzeni!

 

 

Ogólne warunki uczestnictwa i przykładowa umowa na wyjazd z Jogą Na Szlaku znajdują się tu: Ogólne warunki uczestnictwa i Szablon umowy JNS

Dodatkowo, polecamy zapoznać się z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych: Klauzula o przetwarzaniu danych osobowych.

Zachęcamy także do zapoznania się z wpisem "3 kroki do wyjazdu", gdzie znajdziecie przydatne informacje na temat zapisów.