30.06 – 6.07 – Spokój Na Szlaku w Pieninach

Ku ciszy i harmonii z nurtem Dunajca, czyli Spokój Na Szlaku w Pieninach

Ogólny zarys pobytu i wędrówki:

Każdego dnia spotkamy się rano, jeszcze przed śniadaniem na macie, by rozgrzać rozespane ciała i zmysły przed wyruszeniem Na Szlak. Przed pierwszym wyjściem Na Szlak nauczymy się techniki chodzenia z kijami trekkingowymi, a potem będziemy doskonalić tę nową umiejętność w czasie spacerów. Trasy średnio mają między 10 a 18 km. W ich trakcie robimy przerwy na herbatę i przekąskę oraz rozciąganie i fotografowanie :).
Po wycieczkach,  popołudniem/ wieczorem ponownie odwiedzimy salę z matami, by rozciągnąć i rozluźnić mięśnie po wysiłku w terenie. Praktykować będziemy jogę rehabilitacyjną, spokojną. Ze szczególną troską objedziemy się z naszymi kręgosłupami. Oprócz jogi doświadczymy na macie relaksacji, m.in. progresywnej relaksacji mięśni wg Jakobsona.

Co w pakiecie?
  • Noclegi: 6 noclegów 
  • Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
  • Praktyka na macie: warsztaty uważności (mindfulness), ćwiczenia rozciągające i joga dla kręgosłupa, ćwiczenia rehabilitacyjne, asany relaksacyjne oraz sesje medytacji i relaksacji (zgodnie z programem).
  • Transport: przejazdy do atrakcji Na Szlaku (wg programu); spływ Dunajcem;   
  • Oraz: Opieka pilota. Opieka instruktorki jogi. Przewodnictwo licencjonowanego przewodnika górskiego. Ubezpieczenie NNW.

Cena za 6 dni wędrówki rozwojowej z pełnym pakietem świadczeń = 2290 zł.

Zapraszamy na rejs i Na Szlak!
ZAPISY i szczegółowe informacje:

joga@joganaszlaku.pl/ spokoj@spokojnaszlaku.pl lub telefonicznie pod numerami:

- Inga: +48 500 604 758

- Aga: +48 533 347 766

Do pobrania:

Informacje. Spokój Na Szlaku 2019, Pieniny,

Ramowy program Spokój Na Szlaku - Pieniny

Klauzula o przetwarzaniu danych osobowych

JNS_umowa szablon Pieniny

Ogólne warunki uczestnictwa

Zachęcamy także do zapoznania się z wpisem "3 kroki do wyjazdu", gdzie znajdziecie przydatne informacje na temat zapisów.