11.08 – 17.08 – Joga Na Szlaku na Bornholmie

Wszystko płynie i my też 🙂 - na Bornholm, Panie i Panowie po spokój w głowie!

Ogólny zarys pobytu i wędrówki:

Każdego dnia spotkamy się rano, jeszcze przed śniadaniem na macie, by rozgrzać rozespane ciała i zmysły przed wyruszeniem Na Szlak. Trasy średnio mają między 10 a 18 km. W ich trakcie robimy przerwy na herbatę i przekąskę oraz rozciąganie i fotografowanie :).
Po wycieczkach,  popołudniem/ wieczorem ponownie odwiedzimy salę z matami, by rozciągnąć i rozluźnić mięśnie po wysiłku w terenie. Praktykować będziemy jogę rehabilitacyjną, spokojną. Ze szczególną troską objedziemy się z naszymi kręgosłupami. Oprócz jogi doświadczymy na macie relaksacji wg różnych technik.

Co w pakiecie?
  • Noclegi: 6 noclegów 
  • Wyżywienie: śniadania (5) i kolacje (5)
  • Praktyka na macie: ćwiczenia rozciągające i joga dla kręgosłupa, ćwiczenia rehabilitacyjne, asany relaksacyjne oraz sesje medytacji i relaksacji (zgodnie z programem).
  • Transport: prom na trasie Kołobrzeg - Nexo - Kołobrzeg, transfer z portu do hotelu (i z hotelu do portu) 
  • Oraz: Opieka pilota. Opieka instruktorki jogi. Ręczniki i pościel. Ubezpieczenie NNW.

Cena za 6 dni wędrówki rozwojowej z pełnym pakietem świadczeń = 2890 zł.

Cena nie obejmuje wypożyczenia roweru. Usługa ta płatna jest na miejscu wg cennika wypożyczalni lokalnej. Cena nie zawiera także opłaty za przejazd osób ani za przewóz roweru lokalnym autobusem w przypadku konieczności skrócenia trasy przejazdu (np.: złe warunki atmosferyczne, wola uczestnika/ uczestniczki). Uczestnicy opłacają sami pozostałe posiłki (obiady) oraz inne wydatki prywatne.

Zapraszamy na rejs!

ZAPISY i szczegółowe informacje:

  • joga@joganaszlaku.pl/ spokoj@spokojnaszlaku.pl
  • telefonicznie pod numerem +48 533 347 766 - Agnieszka
  • lub przez formularz zapisów - formularz zgłoszeniowy

Kto jedzie z grupą?

Pani od Jogi

Alicja

Alicja Poloczek, czyli Pani od Jogi to pełna energii i uważności istota. Praktykę jogi rozpoczęła w 2010 roku w nurcie Ashtanga Vinyasa Yoga. Praktykuje hatha jogę i vinyasę, czyli jogę dynamiczną. Certyfikat nauczycielski 200 RYS otrzymała w kolebce jogi – Rishikeshu w Indiach. Od 2016 roku jest członkinią Yoga Alliance International. Swoją wiedzę jogiczną pogłębia uczestnicząc w warsztatach prowadzonych przez polskich i zagranicznych nauczycieli m.in. w Mołdawii, Niemczech oraz Indiach i praktykując na szlakach Hiszpanii czy Maroka 🌍 Jesteście w dobrych rękach!

Aga

Agnieszka

Agnieszka Rewilak, organizatorka wyjazdu i opiekunka grupy. Ukończyła kurs pilotażu i na wychowawcę kolonijnego (Gaudeamus w Krakowie). Jogę praktykuje sama nie pamięta od kiedy. Najczęściej wg metody Iyengara.  Jest instruktorką pilatesu (MAT I) i masażystką. Dla własnego rozwoju i z ciekawości bierze udział w warsztatach pracy z ciałem, jogicznych i pilatesowych. Od 2009 r. regularnie pakuje plecak i sama rusza na szlaki Świata. Z natury spokojna i uśmiechnięta. Jesteście zaopiekowani na 102!

Do pobrania:

Klauzula o przetwarzaniu danych osobowych

JNS_Bornholm szablon umowy

Ogólne warunki uczestnictwa

Zachęcamy także do zapoznania się z wpisem "3 kroki do wyjazdu", gdzie znajdziecie przydatne informacje na temat zapisów.