1.12 – 9.12 – Joga Na Szlaku na Zanzibarze

Potrzebujemy słońca, jak powietrza, dlatego lecimy na afrykańską wyspę - Zanzibar

Wędrowanie po Zanzibarze – wyspie przypraw  połączone z praktyką jogi łagodnej i rehabilitacyjnej. Odwiedzimy Stone Town i jego wąskie, kręte uliczki. Podoświadczamy smaków i zapachów na plantacji przypraw i damy się ponieść falom oceanu na krótkim rejsie po jego wodach.

Ogólny zarys pobytu i wędrówki:

Każdego dnia spotkamy się rano, jeszcze przed śniadaniem na macie, by rozgrzać rozespane ciała i zmysły przed wyruszeniem Na Szlak.
Po wycieczkach,  popołudniem/ wieczorem ponownie odwiedzimy salę z matami, by rozciągnąć i rozluźnić mięśnie po wysiłku w terenie. Praktykować będziemy jogę rehabilitacyjną, spokojną. Ze szczególną troską objedziemy się z naszymi kręgosłupami. Oprócz jogi doświadczymy na macie relaksacji i medytacji, wg różnych technik.

Co w pakiecie?
  • Noclegi: 7 noclegów
  • Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
  • Praktyka na macie: ćwiczenia rozciągające i joga dla kręgosłupa, ćwiczenia rehabilitacyjne, asany relaksacyjne oraz sesje medytacji i relaksacji (zgodnie z programem).
  • Transport: przelot w dwie strony; transfer z lotniska, przejazdy na miejscu do atrakcji zaplanowanych w programie
  • Oraz: Opieka pilota. Opieka instruktorki jogi. Rejs tradycyjną łodzią. Wieczór z kulturą lokalną. Ubezpieczenie NNW.

Cena za 7 dni wędrówki rozwojowej z pełnym pakietem świadczeń = 6090,00 zł.

Ważna informacja odnośnie terminu powrotu do Polski - wylatujemy z Zanzibaru 8.12, ale w Polsce lądujemy 9.12!

Zapraszamy po witaminę D! 😀

ZAPISY i szczegółowe informacje:

  • joga@joganaszlaku.pl/ spokoj@spokojnaszlaku.pl
  • telefonicznie pod numerem +48 533 347 766 - Agnieszka
  • lub przez formularz zapisów - formularz zgłoszeniowy

Kto jedzie z grupą?

Pani od Jogi

Alicja

Alicja Poloczek, czyli Pani od Jogi to pełna energii i uważności istota. Praktykę jogi rozpoczęła w 2010 roku w nurcie Ashtanga Vinyasa Yoga. Praktykuje hatha jogę i vinyasę, czyli jogę dynamiczną. Certyfikat nauczycielski 200 RYS otrzymała w kolebce jogi – Rishikeshu w Indiach. Od 2016 roku jest członkinią Yoga Alliance International. Swoją wiedzę jogiczną pogłębia uczestnicząc w warsztatach prowadzonych przez polskich i zagranicznych nauczycieli m.in. w Mołdawii, Niemczech oraz Indiach i praktykując na szlakach Hiszpanii czy Maroka 🌍 Jesteście w dobrych rękach!

Aga

Agnieszka

Agnieszka Rewilak, organizatorka wyjazdu i opiekunka grupy. Ukończyła kurs pilotażu i na wychowawcę kolonijnego (Gaudeamus w Krakowie). Jogę praktykuje sama nie pamięta od kiedy. Najczęściej wg metody Iyengara.  Jest instruktorką pilatesu (MAT I) i masażystką. Dla własnego rozwoju i z ciekawości bierze udział w warsztatach pracy z ciałem, jogicznych i pilatesowych. Od 2009 r. regularnie pakuje plecak i sama rusza na szlaki Świata. Z natury spokojna i uśmiechnięta. Jesteście zaopiekowani na 102!

Do pobrania:

Klauzula o przetwarzaniu danych osobowych

Ogólne warunki uczestnictwa

Ramowy program Zanzi SNS

Zachęcamy także do zapoznania się z wpisem "3 kroki do wyjazdu", gdzie znajdziecie przydatne informacje na temat zapisów.