Nowy rok – nowe Szlaki, czyli jakie plany na 2019 rok mamy

Nowy rok, nowe plany.

Tak jakoś jest, że ten symboliczny moment przełomowy, jakim jest zmiana dany w kalendarzu,  bardzo często skłania nas do układania nowych planów. Dlatego też spisujemy marzenia, robimy listę przedsięwzięć do podjęcia i szkicujemy nowe szlaki. Myślę, że to ważne i potrzebne, bo tworzymy sobie w ten sposób swego rodzaju mapę. Dzięki temu łatwiej nam nawigować w codzienności.

Całkiem nowe Szlaki

I tak, po wyciągnięciu wniosków i lekcji z 2018 roku, dziękując za każdą spotkaną Na Szlaku osobę i każde doświadczenie, zespół Jogi Na Szlaku opracował swoją mapę na 2019 rok. Między innymi mamy na liście dbanie o naszego młodszego brata Spokój Na Szlaku. Chcemy go wspierać w rozwoju i pomagać w szerzeniu praktyk relaksacyjnych oraz uważnościowych.
Dlatego Joga Na Szlaku będzie w tym roku jeździła ze Spokojem Na Szlaku w różne piękne przyrodniczo miejsca.

Zamarzyło się nam pobyć na wyspach, dlatego w wakacje ruszymy na Bornholm - bo nie za gorąco, bo nietłoczno, bo blisko.

Zimą z kolei lecimy na Zanzibar - bo nie za zimno, bo nietłoczno, bo daleko.

Znane nam już Szlaki

Część czasu między eksploracją nowych szlaków spędzimy w biurze. Jednakże nasza nomadzka natura weźmie górę! Stąd też w kalendarz wpisane mamy wyjazdy na Szlaki, które znamy i lubimy. Czyli jedziemy w góry, góry i jeszcze raz w góry!!

A jakie?
Wiadomo, że Sudety. Dodatkowo do tego podreptamy w  Pieniny, Tatry i Bieszczady.

Stacjonarny Szlak

Planujemy też zapraszać Was na warsztaty jogi rehabilitacyjnej i technik redukcji stresu w formule jednodniowej i weekendowej, czyli Szlak Stacjonarny.
Zakres tematów, listę terminów i miast, w których będziemy przecierać Szlak podamy w swoim czasie.

Ciągłość tworzenia

Mimo że, nie wszystkie plany są w 100% dograne, bo jeszcze dopinamy naszą pre-majówkę, czyli wyjazd w terminie 27.04 do 3.05, to już cieszymy się na wszystko, co nas czeka. Otwieramy się na nieznane i nieokreślone. Co nas zaskoczy? Co nas urzecze? Gdzie nasze serca się wzruszą a umysły zadumają? Czekamy z ciekawością na nowe widoki i smaki oraz przebieramy z radością nóżkami na myśl o spotkaniach z nowymi osobami Na Szlaku.

To, co?

Do zobaczenia!

Szczegółowa lista wyjazdów tygodniowych znajduje się tu: o tu, tak kliknąć trzeba 🙂

No Comments Yet.

Leave a comment