Joga 50+ dla Wrocławian

"Bezruch jest chorobą, ruch jest powrotem do zdrowia" - Gabriella Roth

Zapraszamy wszystkich Wrocławian 50+ na bezpłatne zajęcia ruchowe na macie - spokojna, rehabilitacyjna joga, która wzmocni mięśnie oraz uelastyczni stawy i ścięgna. Przypomnimy sobie, co to znaczy oddychać pełną (albo chociaż pełniejszą) piersią, nauczymy się prostych sposobów na efektywny relaks i porozmawiamy o właściwym odżywianiu się.
Liczymy też na masaż przepony, czyli wspólny śmiech i dobrą zabawę 🙂 - do tego potrzebujemy Waszej współpracy!

Kiedy?

Daty: od 16 kwietnia 2019 r. do 31 października 2019 r. Wtorki i czwartki - z wyjątkiem 2 maja, 20 czerwca i 15 sierpnia - w te dni zajęć nie będzie.
Godziny: od 10:00 do 11:30

UWAGA: terminy zajęć mogą ulec zmianie z przyczyn niezależnych od nas. O każdej zmianie będziemy informować na bieżąco przez stronę internetową i profil na naszym Facebooku: Joga Na Szlaku.
Gdzie i kto?

Pałacyk na ul. Kościuszki 34 we Wrocławiu w szkole jogi i pilatesu Manomani.
Zajęcia prowadzi Paulina Turowicz.
Organizacją zajmuje się Fundacja Na Szlaku w ramach projektu Joga Na Szlaku.

Jak i za ile?

Wystarczy zabrać wygodne, nie krępujące ruchów ubranie na zmianę, skarpety i bluzę do relaksu i przyjść do Manomani w wybrany wtorek - zaczynamy 16.04 o 10:00 lub czwartek, lub w każdy z tych dni.

Zapisów na zajęcia nie prowadzimy - serdecznie witamy każdą Wrocławiankę i każdego Wrocławianina 50+.
Doświadczenia w jodze czy innej aktywności ruchowej mieć nie trzeba - wszystko pokażemy od podstaw, z cierpliwością i uważnością poprowadzimy przez ruch.

Zajęcia są bezpłatne, bo finansowane przez Urząd Miejski we Wrocławiu w ramach programu "Działania na rzecz wrocławskich seniorów w 2019 roku".

Co więcej? Na zajęcia można dołączyć w każdym momencie - mają one charakter otwarty. UWAGA: w związku ze wzrostem zainteresowanie zajęcia, od czerwca prowadzimy zapisy na poszczególne spotkania.
Więcej informacji u Agnieszki pod numerem +48 533 347 766 lub emailem joga@joganaszlaku.pl

Zachęcamy do pobrania materiałów informacyjnych, które dla Was przygotowaliśmy: miniWademekum dla początkującego jogina - JOGA 50+.

Licencja Creative CommonsTen utwór jest dostępny na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe.